Reklama u nas!

Jesli chcesz aby w tym miejscu była
Twoja reklama skontaktuj sie z nami.

PedroRei.pl - Sny i wizje

PedroRei.pl - Sny i wizje
Reklama

Na pewno natrafiłeś już w swoim życiu na jakieś materiały dotyczące rozwoju osobistego. Czy skorzystałeś z nich? Nie? Był na pewno powód, dla którego tego nie zrobiłeś. Rozumiemy to, że możesz nie wierzyć w tego typ treści i nie namawiamy Cię, abyś zaczął na siłę z nich korzystać.

Chciałbym, abyś jednak zrozumiał, że są takie rzeczy, które otrzymujemy a nie prosiliśmy o nie - one pojawiają się bez naszej zgody, po prostu, są po to, aby nas ostrzec. Czy wiesz co mam na myśli?

W swoim życiu otrzymałeś wiele snów, czasem być może dostajesz też i wizję. Cały szkopuł polega na tym, aby prawidłowo zinterpretować symbolikę zawartą w przekazie, który otrzymujemy - mam nadzieję, że rozumiesz fakt, iż sen lub wizja to forma przekazu? Jeżeli nie, czytaj dalej :-)

Za każdym razem, każdy Twój sen jest opatrzony w symbole, które mają znaczenie w Twoim śnie. Czasem sen odnosi się bezpośrednio do Ciebie i Twojej aktualnej sytuacji życiowej. Czasem jednak, jest to wizja lub sen o bliskiej Ci osobie, lub osobie, której możesz nie znać, jednak sen powie Ci coś o tej osobie, aby ostrzec Ciebie przed nią lub ostrzec tą osobę o zbliżającym się niebezpieczeństwie w życiu tej osoby.

Zatem, jak poprawnie zinterpretować przekaz snu? Skąd masz wiedzieć co oznacza dany symbol? Kogo ostrzec lub o kim jest sen lub wizja, której doświadczyłeś? Najłatwiej będzie Ci zacząć prowadzić sennik. Nie chcę, abyś zrozumiał mnie źle, ale nie o taki internetowy sennik mi chodzi.

Każdy człowiek ma własną percepcję, czyli sposób w jaki postrzega świat. Ktoś będzie postrzegał symbol krokodyla, jako zagrożenie w Amazonii podczas wakacji a ktoś inny potraktuje krokodyla w śnie, jako znak ostrzegawczy o tym, że ktoś plotkuje na Twój temat. Która interpretacja jest prawidłowa? Odwiedź bloga o interpretacji snów PedroRei.pl i dowiedz się w jaki sposób tworzyć senniki i jak interpretować sny.

Dodatkowe informacje:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal Ochrony Ppoż »

  Wortal - Ochrony ppoz - Skarbnica wiedzy z zakresu ochrony ppoż. Napisany żeby ułatwić dostęp do informacji do tej trudnej tematyki. W większości przypadków jest kierowany dla rzeczoznawców bezpieczeństwa ppoż ale nie tylko. Porus...

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe »

  Potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy magisterskiej, inżynierskiej? Gruntownie dotarłeś! Nasza firma wesprze Ci zwolnić ten trudność. Przyzwoicie przygotowywana kadra specjalistów daje gwarancje unikatowości, oraz solidności wyznacz...

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs SQL »

  Współpracujemy z partnerami Microsoft z zakresu Learning Solutions, dlatego też w kooperacji z nimi realizujemy również kursy autoryzowane Microsoft z zakresu systemów baz danych SQL Server.
  Zachęcamy do wzięcia udziału w ku...

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum nurkowe w Warszawie »

  Jeśli chciałbyś nauczyć się nurkować, powinieneś wiedzieć, iż najbardziej wskazanym miejscem na zaczęcie swojej przygody z nurkowaniem właśnie jest Warszawa. W końcu to miasto, które jest stworzone dla nurków - lub tych osób, któr...

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna szkolenia »

  Sztuka prowadzenia pojazdów to nie tylko opanowanie podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi pojazdu. Umiejętność bezpiecznej i oszczędnej jazdy, ma wpływ nie tylko na nadwyżkę oszczędności związanych z korzystaniem z pojazdu ...

  Data dodania: 06 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy warszawa »

  Do niedawna obejmowano jeden samochód na rodzinę. Dziś niemal każda dorosła osoba ma do we władaniu własne auto. Dzięki niemu posiadasz okazję poruszania się np. z punktu a do punktu b i z powrotem łatwo bez zbędnego oczekiwania n...

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku - Katowice, Gliwice »

  Kurs Rysunku na Śląsku już 5 lat z sukcesami przygotowuje uczniów liceów do testów rekrutacyjnych na studia architektoniczne.

  Jesteśmy architektami i studentami na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej. Z zaangażo...

  Data dodania: 03 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z psychoterapii poznawczo behawioralnej, psychoterapia »

  Szkolenia z psychoterapii poznawczo behawioralnej, psychoterapia Zielona Góra zrobisz w miejscu jakim jest Centrum Poznawczo-Behawioralnym w mieście Zielona Góra (województwo lubuskie). W ofercie CePoBe terapie, szkolenia z psycho...

  Data dodania: 17 07 2020 · szczegóły wpisu »

Polecamy:

Katalog Ebno - nowoczesny katalog stron!

Ebno.pl - to wartościowy katalog polskich stron internetowych. Katalog jest moderowany, zawiera tylko przydatne strony www. Nie czekaj zatem dłużej, dodaj stronę do darmowego katalogu.